Języki i Świat by Helena Kamedulska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Warszawa
Płock
Radom
Wrocław
Legnica
Wałbrzych
Jelenia Góra
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Języki i Świat by Helena Kamedulska to grupa zaangażowanych korepetytorów. Indywidualne podejście i autorskie metody w uczeniu języka polskiego to nasze drugie imię!

Motto „Języki i Świat” jest frazą znakomicie opisującą moje osobiste podejście do pracy lingwistycznej. Język ma być przede wszystkim narzędziem użytkowym, którym z łatwością będziesz potrafił posługiwać się w różnych sytuacjach, oraz dzięki któremu zrozumiesz kulturę danego kraju.
Helena Kamedulska
poliglotka i autorka metod nauczania języków

UWAGA! Nie jesteśmy szkołą językową i działamy tylko na zasadach indywidualnych korepetycji – bez opłacania semestru z góry, bez umów.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w gramatyce, interpunkcji, czy pisaniu wypracowań – pomożemy osiągnąć Twój cel. Skutecznie przygotujemy Cię do egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej i rozszerzonej, pomożemy w bieżącym materiale szkolnym, nauczymy dobrze pisać oraz powtórzymy z Tobą motywy i obowiązujące lektury.
Uczymy w oparciu o spersonalizowany i autorski program nauczania, w pełni dopasowany do potrzeb i zainteresowań ucznia.

Kim są nasi korepetytorzy?

  • Zuzanna -  lektorka języka polskiego oraz angielskiego, studentka psychologii i socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczony korepetytor, a także członek samorządu UW i aktywistka społeczna. Prowadzi lekcje j. polskiego dla dzieci oraz młodzieży licealnej, specjalizuje się w przygotowaniach do matury, ale jej konikiem jest nauka poprawnego i spójnego pisania.

Zajęcia odbywają się w formie:

  • indywidualnej (60 min) – 80 zł
  • w 2-3 osobowych grupach (60 min) – 55 zł / osobę

Lekcje prowadzone są online (przez Skype lub Messenger) oraz stacjonarnie w Warszawie – u ucznia lub we wspólnie ustalonym miejscu.

Wystawiamy faktury oraz rachunki.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

mail: jezyki.i.swiat(małpa)gmail(kropka)com
tel: +48 667 975 338
fb: Języki i Świat by Helena Kamedulska

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Języki i Świat by Helena Kamedulska
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
NIP: 9581710907

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2023

Uwielbiam lekcję z p.Julią! To jest mój czas relaksu, bo zajęcia odbywają się w świetnej atmosferze. P.Julia jest zawsze dobrze przygotowana, a lekcje są ciekawe. Polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Córka ma lekcje francuskiego u p. Julii. Jestem pod wrażeniem świetnego, nowoczesnego podejścia do młodzieży, są dobrze przygotowane materiały, a wszystko z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. polecam

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Bardzo polecam zajęcia z Pania Zuzanna! Córka przygotowywała się do matury rozszerzonej, zajęcia były zawsze świetnie przygotowane, a ogromna wiedza korepetytorki oraz indywidualne podejście do ucznia pomagało wydobyć z niego cały potencjał. Na lekcjach panowała miła atmosfera:))

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Pani Wiktoria to wspaniała nauczycielka, miła osoba , która bardzo fachowo podchodzi do przekazania swojej wiedzy. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.