Języki i Świat by Helena Kamedulska

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Warszawa
Radom
Płock
Kraków
Tarnów
Nowy Sącz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Języki i Świat by Helena Kamedulska to grupa zaangażowanych korepetytorów. Indywidualne podejście i autorskie metody w uczeniu języka angielskiego to nasze drugie imię!

Motto „Języki i Świat” jest frazą znakomicie opisującą moje osobiste podejście do pracy lingwistycznej. Język ma być przede wszystkim narzędziem użytkowym, którym z łatwością będziesz potrafił posługiwać się w różnych sytuacjach, oraz dzięki któremu zrozumiesz kulturę krajów anglojęzycznych.
Helena Kamedulska
poliglotka i autorka  metod nauczania języków

UWAGA! Nie jesteśmy szkołą językową i działamy tylko na zasadach indywidualnych korepetycji – bez opłacania semestru z góry, bez umów.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz angielskiego do szkoły, do pracy, na wyjazd zagraniczny, czy po prostu dla własnej satysfakcji – pomożemy osiągnąć Twój cel. Skutecznie przygotujemy Cię do egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej i rozszerzonej, egzaminów językowych PET, FCE, CAE, IELTS, TOEFL oraz pomożemy przełamać barierę językową podczas konwersacji.
Uczymy w oparciu o spersonalizowany i autorski program nauczania, w pełni dopasowany do potrzeb i zainteresowań ucznia.

Kim są nasi korepetytorzy?

  • Wiktoria -  doświadczona lektorka języka angielskiego, na codzień mieszkająca w Glasgow w Szkocji, absolwentka tamtejszego Królewskiego Konserwatorium. Posiada m.in. certyfikat IELTS Academic, do zdania którego doskonale przygotowuje swoich uczniów. Jej doświadczenie w nauczaniu, a także kontakt z wieloma językami i kulturami oraz liczne podróże, sprawiają, że z łatwością trafi do każdego ucznia i zainspiruje do nauki języków.
  • Zuzanna - lektorka języka polskiego oraz angielskiego, studentka psychologii i socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczony korepetytor, a także tłumacz i aktywistka społeczna. Członek samorządu UW. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
  • Angela -   lektorka języka angielskiego, absolwentka matury międzynarodowej IB oraz studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Wszechstronne zainteresowania kulturą anglosaską oraz pasja do sportu sprawiają, że nawiąże dobry kontakt z każdym uczniem.
  • Weronika - lektorka języka włoskiego i angielskiego, tłumaczka, absolwentka filologii włoskiej UJ oraz studentka studiów magisterskich przekładoznawstwa. Szerokie umiejętności i międzynarodowe doświadczenia zawdzięcza pracy w roli koordynatora projektów europejskich, pracy we włoskim oddziale Amazon oraz studiom na Uniwersytecie w Sienie we Włoszech. Dzięki swojej rozległej wiedzy lingwistycznej pasję do języków i kultur zaszczepi w każdym uczniu.

Zajęcia odbywają się w formie:

  • indywidualnej: 60 min – 75 zł / 85 zł
  • w 2-3 osobowych grupach: 60 min – 50 zł / osobę

Lekcje prowadzone są online (przez Skype lub Messenger) oraz stacjonarnie w Warszawie – u ucznia lub we wspólnie ustalonym miejscu.

Wystawiamy faktury oraz rachunki.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

mail: jezyki.i.swiat(małpa)gmail(kropka)com
tel: +48 667 975 338
fb: Języki i Świat by Helena Kamedulska

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Języki i Świat by Helena Kamedulska
ul. Secemińska 9
01-485 Warszawa
NIP: 9581710907

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Bardzo polecam zajęcia z Pania Zuzanna! Córka przygotowywała się do matury rozszerzonej, zajęcia były zawsze świetnie przygotowane, a ogromna wiedza korepetytorki oraz indywidualne podejście do ucznia pomagało wydobyć z niego cały potencjał. Na lekcjach panowała miła atmosfera:))

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Pani Wiktoria to wspaniała nauczycielka, miła osoba , która bardzo fachowo podchodzi do przekazania swojej wiedzy. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.