Języki i Świat by Helena Kamedulska

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa
Płock
Radom
Wrocław
Legnica
Wałbrzych
Jelenia Góra
Faktura VAT

Języki i Świat by Helena Kamedulska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Języki i Świat by Helena Kamedulska

O mnie

Języki i Świat by Helena Kamedulska to grupa zaangażowanych korepetytorów, prowadzących lekcje grupowe i indywidualne z języka angielskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz polskiego. Dzięki autorskim metodom nauczania autorstwa doświadczonej lektorki i poliglotki – Heleny Kamedulskiej oraz w pełni spersonalizowanemu podejściu do językowych potrzeb i zainteresowań ucznia skutecznie przygotowują do egzaminów językowych, egzaminu ósmoklasisty, matury i nie tylko!

Języki i Świat by Helena Kamedulska to nie szkoła językowa. Firma działa tylko na zasadach indywidualnych korepetycji – bez opłacania semestru z góry, bez umów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2023

Uwielbiam lekcję z p.Julią! To jest mój czas relaksu, bo zajęcia odbywają się w świetnej atmosferze. P.Julia jest zawsze dobrze przygotowana, a lekcje są ciekawe. Polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Córka ma lekcje francuskiego u p. Julii. Jestem pod wrażeniem świetnego, nowoczesnego podejścia do młodzieży, są dobrze przygotowane materiały, a wszystko z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. polecam

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Bardzo polecam zajęcia z Pania Zuzanna! Córka przygotowywała się do matury rozszerzonej, zajęcia były zawsze świetnie przygotowane, a ogromna wiedza korepetytorki oraz indywidualne podejście do ucznia pomagało wydobyć z niego cały potencjał. Na lekcjach panowała miła atmosfera:))

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Pani Wiktoria to wspaniała nauczycielka, miła osoba , która bardzo fachowo podchodzi do przekazania swojej wiedzy. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.